Wideo Konferencje - Nagłośnienie, Kamery, Oprogramowanie i Monitory

Nagłośnienie Dopasowane do Każdego Pomieszczenia

Nie musisz siedzieć przy stole. Będziesz słyszany bez względu na to, gdzie się poruszasz w pokoju.

Kamery do Wideokonferencji

Pełna dowolność. W przeciwieństwie do wszystkich pasków mikrofonu / kamery, system HDL200 daje swobodę wyboru własnej kamery i umieszczenia jej tam, gdzie chcesz. Do tego oferujemy również magnetyczny uchwyt montażowy.

Estetyka

Projekt dostosowany do bardziej wymagających przestrzeni. Właśnie dlatego złagodziliśmy jego wygląd dzięki unikalnym materiałom akustycznym (dostępnym w jasnym i ciemnym tonie) i zaokrąglonych krawędziach. Wygląda tak dobrze, jak brzmi, bez względu na styl pokoju.

Pomocny wyświetlacz

Wbudowany, konfigurowalny wyświetlacz LCD zapewnia przydatne informacje. Przy pierwszym uruchomieniu będziesz wiedzieć, kiedy system zakończy autokalibrację. Podczas normalnej pracy zobaczysz status połączenia i porę dnia. Wkrótce pojawi się więcej funkcji i integracji z systemami zarządzania pokojami.

Kamery do Wideo Konferencji

Avonic to producent któremu zaufaliśmy. Jest to dostawca zaawansowanych produktów z segmentu premium w dziedzinie wideokonferencji. Avonic to kamery PTZ o wysokiej jakości do przechwytywania oraz wysyłania obraz i dźwięku. 

Urządzenia dedykowane są do zastosowań w opiece medycznej, wideokonferencjach, edukacji, seminariach internetowych i wiele innych.

Kamera wideo Avonic 4K USB3.0

Avonic AV-CM20-VCU to wysokiej jakości kamera PTZ 4K USB 3.0 do wideokonferencji ze zintegrowanymi podwójnymi mikrofonami. Kamera jest wyposażona w czujnik 4K i ma możliwości cyfrowego PTZ. Nasi inżynierowie w Holandii zbudowali aparat do końca, co daje 2-letnią gwarancję na kamerę.

Obiektyw

Obiektyw z automatyczną regulacją ostrości i polem widzenia w poziomie 120 °.

Ultra HD 4K

2160P ultraHD, 1 / 2,5 cala, progresywny wysokiej jakości czujnik CMOS.

Wyjścia

Do 2160p30 na HDMI i USB 3.0, 1080p30 na USB 2.0

Sterowanie

Steruj kamerą za pomocą pilota UVC, pilot IR w zestawie

Ustawienia PTZ

Do 10 ustawień z dokładnością do 0,1 °.

Avonic Kamera PTZ 20-krotny zoom

Avonic AV-CM40-IP-W to wysokiej jakości kamera sieciowa PTZ o świeżym, nowym wyglądzie. Aparat jest wyjątkowo cichy i zapewnia nieskazitelną jakość wideo. Nasi inżynierowie w Holandii zbudowali aparat do końca, co daje 3-letnią gwarancję na kamerę.

Obiektyw

Wysokiej jakości szklany obiektyw, zoom optyczny 20x i kąt widzenia 54,7 °.

Słabe światło

Dzięki wysokiej SNR CMOS w połączeniu z cyfrową redukcją szumów obraz jest wyraźny nawet w warunkach słabego oświetlenia (0,5
luksa przy F1,8).

Full HD 1080p60

Dzięki wysokiej jakości matrycy CMOS 1 / 2,8 ”(2,07 megapiksela) aparat ma rozdzielczość 1920 x 1080p60
i zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Wyjścia

3G-SDI, HDMI i IP (H.264 / H.265) do 1080p60. USB 2.0 do 1080p30.

Sterowanie

Steruj kamerą za pomocą popularnych protokołów: VISCA, Pelco-D / P przez RS232, RS485, Visca over IP lub IR, w
zestawie pilot zdalnego sterowania.

Ustawienia PTZ

Do 255 ustawień z dokładnością do 0,1 °.

Monitor do Wideo Konferencji

MultiSync® E557Q
LCD 55″
Poziom zamglenia [%] 2
Zużycie energii [W] 110
Godziny pracy 16/7
Technologia panelu VA
Jasność [cd/m²] 350
Rozdzielczość 3840 x 2160

  • Ograniczone koszty instalacyjne i eksploatacyjne – monitor korzystający z technologii podświetlania LED jest bardzo energooszczędny, gwarantując mniejsze zużycie energii i dłuższy czas eksploatacji podświetlenia.
  • Cienka konstrukcja i wbudowane głośniki – estetyczna konstrukcja jest przyjemna dla oka i pozwala na prostą instalację po niskich kosztach.
  • Możliwość podłączania przyszłych technologii – urządzenie jest wyposażone w wiele cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co gwarantuje elastyczną integrację z infrastrukturami AV.
  • Samodzielna praca – monitor zaprojektowano tak, aby mógł pracować jako samodzielne urządzenie, wyposażając go w zintegrowany odtwarzacz multimediów z USB, głośniki oraz funkcje planowania.
  • Bezproblemowe odtwarzanie treści – wbudowany odtwarzacz multimediów z USB obsługuje różne formaty plików graficznych i wideo, gwarantując bezproblemowe odtwarzanie treści przy użyciu samodzielnego urządzenia.