fbpx

Sala konferencyjna na wyższym poziomie

uniCOS F/MM 7” to jednostka delegata z wyraźną informacją zwrotną i bez zbędnych elementów rozpraszających użytkownika. Zrównoważona konstrukcja zachęca do pełnej koncentracji na toczącej się dyskusji.

Ponadczasowa prostota i symetria pozwalają delegatowi błyskawicznie oswoić się z urządzeniem i używać go w intuicyjny sposób.

To nie przypadek, że ustawienie głównej funkcji mikrofonu jest łatwe do ręcznego sprawdzenia, dzięki całkowicie nowemu przyciskowi, a wszystkie pozostałe funkcje są wybierane na ekranie dotykowym.

Z drugiej strony chodziło o stworzenie produktu, który nie byłby pozbawiony wyrazu i w subtelny sposób wznosił się na wyższy poziom.

To dlatego Unicos stał się produktem nacechowanym prostotą, a przy tym został wykonany  z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło i szczotkowane aluminium, ale bez zbędnego przykuwania uwagi.

uniCOS F/MM to urządzenie wpuszczane w blat, które można skonfigurować jako jednostkę delegata lub przewodniczącego.

Ekran dotykowy
7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy zapewnia interaktywność systemu konferencyjnego i stanowi dla użytkownika rodzaj tabletu. Użytkownik ma do dyspozycji dobrze znane gesty sterujące, takie jak naciskanie pojedyncze, naciskanie podwójne, szybkie przesuwanie, przeciąganie i powiększanie za pomocą dwóch palców. W efekcie korzystanie z urządzenia jest naturalne i nie wymaga szkolenia. Interfejs jest intuicyjny i daje dostęp do szeregu funkcji, takich jak: wybór kanału wideo, informacje o delegacie, porządek obrad, głosowanie, komunikaty i wiele innych.

Łatwe czyszczenie i odkażanie
Wszyscy wiemy, jak wygląda tablet lub iPad po kilku godzinach używania. Z systemu konferencyjnego korzysta wiele osób, dlatego czyszczenie i dezynfekowanie zintegrowanego ekranu powinno być naprawdę łatwe.
Jednostka uniCOS ma ekran wysunięty nieco ponad poziom płyty bazowej, przez co wydaje się unosić nad nią. Krawędzie ekranu są całkowicie pozbawione załamań, w których mógłby gromadzić się kurz, tłuszcz lub bakterie.
W rezultacie do wyczyszczenia ekranu wystarcza jego jednokrotne przetarcie.

Małe opóźnienie sygnału wideo
System uniCOS zapewnia przesyłanie siecią konferencyjną sygnału wideo o rozdzielczości HD, z niewielkim opóźnieniem. Delegaci mogą patrzeć z bliska na mówcę lub oglądać inny materiał filmowy o doskonałej jakości obrazu. Opóźnienie przesyłu dodawane przez system uniCOS jest tak minimalne, że pozwala zachować synchronizację dźwięku z ruchem warg przy oglądaniu relacji na żywo z sali konferencyjnej.

Interakcyjność i multimedia
System uniCOS oferuje delegatom mnóstwo możliwości, wzbogacając spotkanie i czyniąc je bardziej efektywnym.
Delegaci mogą oglądać obraz na żywo z kamer na sali lub wcześniej nagrany materiał, czytać życiorysy mówców, sprawdzać porządek obrad, głosować za pomocą ekranu dotykowego, wysyłać wiadomości do innych delegatów oraz przeglądać dokumenty pomocne w dyskusji.

Bogaty dźwięk
System uniCOS wykorzystuje autorską technologię „Rich Sound Processing”, zapewniającą naturalny dźwięk i brzmienie, z którego słynie firma. Brak kompromisów w kwestii szerokości pasma, mocy i jakości głośników sprawia, że transmitowany głos mówcy brzmi bardzo naturalnie. Wszystko to sprawia, że słuchanie dyskusji jest przyjemniejsze i mniej męczące w porównaniu z innymi systemami, których dźwięk jest nienaturalny lub „nosowy”.

Mikrofon typu gęsia szyja
Jednostka uniCOS jest przeznaczona do używania z mikrofonem typu gęsia szyja. To wynik podejścia nie uznającego kompromisów. W porównaniu z innymi technologiami mikrofon typu gęsia szyja oferuje najlepszą kierunkowość i czułość, a jednocześnie zbiera bardzo niewielką ilość szumów z otoczenia. Taka charakterystyka jest bardzo ceniona przez tłumaczy.