siła jakości i sukcesu

Televic Systemy Konferencyjne

Jako dystrybutor marki Televic Conference wdrażamy innowacyjne rozwiązania w postaci systemów konferencyjnych, systemów do elektronicznego głosowania, systemów do tłumaczeń symultanicznych.

Dlaczego warto wybrać markę Televic?

Markę Televic wybierają instytucje na całym świecie

bezprzewodowe połączenie

Jedyny na rynku w opcji bezprzewodowej , 4 – zakresowy system konferencyjny 3 generacji (2,4 GHz i 5 GHz)

bezpieczeństwo użytkowania

Wbudowane szyfrowanie AES , trzy warstwy zabezpieczeń niespotykane w żadnym innym systemie

dźwięk

Televic używa cyfrowego dźwięku, przewyższającego standard zapisu CD

Oprogramowanie

Modułowe oprogramowanie daje praktycznie nieograniczone możliwości.

Przewodowy System Konferencyjny od Televic

Przewodowy System Konferencyjny bez Głosowania

Unikalny przewodowy system dyskusyjny Televic. Czysty dźwięk oraz ponadczasowy wygląd. Ledowy ring na mikfofonie charakteryzuje jego aktywność w kolorze zielonym i czerwonym. Pulpit przewodniczącego ze specjalnymi uprawnieniami do udzielenia, odebrania głosu.

System Przewodowy z Głosowaniem

Ciesz się nową jakością spotkań dzięki urządzeniu konferencyjnemu z ekranem dotykowym, które łatwo skonfigurujesz. Aktywuj lub dezaktywuj głosowanie, uwierzytelnianie, kanały językowe i inne za pomocą jednego dotknięcia. I przełączaj się między przewodniczącym lub delegatem na jednym urządzeniu.

Bezprzewodowe Systemy Konferencyjne

Bezprzewodowe Systemy Konferencyjne. Zapewnij estetykę i bezpieczeństwo spotkań moderowanych. Jedyny na rynku w opcji bezprzewodowej , 4 – zakresowy system konferencyjny 3 generacji (2,4 GHz i 5 GHz)

Tłumaczenia Symultaniczne od Televic

Wielokrotnie nagradzany pulpit tłumacza. Usuń bariery językowe, czyniąc tłumaczenie łatwym i przyjaznym dla użytkownika. Biurko dla tłumacza Lingua zostało zaprojektowane przez tłumaczy, aby zapewnić maksymalny komfort i użyteczność bez względu na to, gdzie pracujesz.

Plixus Nameplate

Tabliczka Znamionowa

Ułatwia czytanie, wyświetlanie i aktualizowanie informacji uczestnikiem ultra-cienkiej konstrukcji (9 mm), przy minimalnym zużyciu energii. Uczestnicy mogą poprosić o rozmowę za pomocą przycisku u podstawy i zobaczyć informację o statusie za pomocą paska LED na górze. Oprogramowanie Nameplate Manager zapewnia przyjazne dla użytkownika i elastyczne opcje oszczędzania czasu i przyspieszania spotkań.