Systemy Wycieczkowe

System Wycieczkowy jest to narzędzie niezbędne do przekazywania informacji kilku osobom w jednym czasie. Ma to zastosowanie na przykład podczas szkoleń czy w trakcie podróżowania z przewodnikiem. Przewodnik wycieczki / tłumacz / wykładowca aktywując swój nadajnik przekazuje rozproszonym odbiorcom czysty i niezakłócony dźwięk drogą radiową.

Zestaw z dwoma nadajnikami spełnia wymagania systemu do tłumaczeń symultanicznych.

Kompaktowe i wygodne mini systemy wycieczkowe, oferujące pełen zakres profesjonalnych funkcji wspierających przewodnika i tłumacza. Dla muzeów, miejsc historycznych, fabryk.

Charakterystyka systemu:

  • LCD wyświetla stan kanału, głośności, pozostały czas pracy baterii i systemu
  • Niezwykle kompaktowa i lekka waga odbiornika i nadajnika – tylko 34g!
  • Akumulator litowo-polimerowy pozwala na ponad 20 godzin ciągłej pracy odbiornika i 15 godzin ciągłej pracy nadajnika
  • Funkcja ładowania USB
  • Niezawodna transmisja
  • Optymalna jakość dźwięku cyfrowego
  • Przyjazny użytkownikowi – łatwa obsługa wyciszania, regulacji głośności i wyboru kanału

eTour TG-100

Cyfrowy, jednodrożny system wycieczkowy eTour TG-100

System wycieczkowy dedykowany do komunikacji uczestników wycieczki z przewodnikiem/tłumaczem. Przewodnik aktywując funkcję nadawania umożliwia rozproszonym słuchaczom odbiór czystego, niezakłóconego dźwięku. System zapewnia niezawodną dystrybucję dźwięku w specyficznych warunkach, jak hale produkcyjne, muzea, wycieczki plenerowe. Do wyboru wiele kanałów, czytelny wyświetlacz LCD, akumulator ładowany również z USB. Niezastąpiony podczas szkoleń, osobom z aparatami słuchowymi oraz do wzmocnienia głosu.

Zestaw z dwoma nadajnikami spełnia wymagania systemu do tłumaczeń symultanicznych.

eTour TG-101

Cyfrowy, dwudrożny system wycieczkowy eTour TG-100

Nowość w ofercie Linkx Electronics- 2-drożny system wycieczkowy zapewniający natychmiastową komunikację dwustronną. Zmodernizowany i praktyczny system dla przewodników wyposażony w absolutnie elastyczną i niezawodną transmisję dwustronną. Nadajnik aktywując funkcję dwukierunkowej komunikacji, pozwala na rozmowy w obrębie grupy. Tylko jeden odbiornik może prowadzić rozmowę z transmiterem, słyszalną dla reszty uczestników wycieczki. Po zwolnieniu przycisku push to talk, kolejna osoba może nawiązać rozmowę.

Zestaw z dwoma nadajnikami spełnia wymagania systemu do tłumaczeń symultanicznych.