Monitory Medyczne

Obrazowanie medyczne i przepływy pracy

Pomagamy lekarzom w uzyskiwaniu lepszych wyników zdrowotnych i wydajniejszej pracy w coraz bardziej złożonym przedsiębiorstwie medycznym.

radiologia

Jaśniejsza diagnoza

Pomagamy radiologom dostrzec najmniejsze szczegóły kliniczne, dokonać szybkiej i pewnej diagnozy oraz poprawić wykrywalność.

Zwiększ dokładność diagnostyczną

Jako radiolog chcesz wykryć podejrzane ustalenia na jak najwcześniejszym etapie. Nasze wyświetlacze diagnostyczne pomogą Ci zobaczyć najbardziej subtelne szczegóły kliniczne, aby podejmować lepsze decyzje.

Popraw produktywność kliniczną

Długie godziny, weekendowe i wieczorne zmiany, dyżur i duże obciążenie pracą… tak wielu mogłoby opisać pracę radiologa. Pomagamy Ci radzić sobie z rosnącym obciążeniem pracą, unikając jednocześnie wysiłku, stresu i zmęczenia. Dzięki narzędziom klinicznym, które zwiększają dokładność diagnostyczną, poprawiają komfort czytania i przyspieszają pracę.

sala operacyjna

Obrazy na całe życie

Pomagamy chirurgom i personelowi operacyjnemu zobaczyć realistyczne obrazy, poprawić wydajność sali operacyjnej i szybko dostosować się do przyszłych technologii.

Uprość swój przepływ pracy

Utworzenie sali operacyjnej nie jest łatwym zadaniem. Wprowadzamy prostotę i wydajność na salę operacyjną. Konfigurowanie i przełączanie się między procedurami chirurgicznymi i preferencjami? Łatwo! Pozwala to personelowi sali operacyjnej skoncentrować się na opiece nad pacjentem zamiast zajmować się problemami technicznymi.

Wynik? Szybsza realizacja i dłuższy czas pracy Twojej sali operacyjnej.

Doskonała koordynacja

Zobacz realistyczne obrazy anatomiczne i popraw koordynację ręka-oko dzięki naszym wyświetlaczom chirurgicznym. Prezentujemy płynne wideo na żywo, od HD do 4K / UHD, przy użyciu najlepszych dostępnych metod odwzorowania kolorów bez jednej formy kompresji. Obrazy są natychmiast renderowane oraz wyświetlane precyzyjnie i konsekwentnie na różnych ekranach, dzięki czemu możesz podejmować wiarygodne decyzje.

mammografia

Dbanie o zdrowie kobiet

Pomagamy radiologom piersi dostrzec najmniejsze szczegóły kliniczne,

dokonać szybkiej i pewnej diagnozy oraz usprawnić wykrywanie raka piersi.

Popraw wykrywanie raka piersi

Jako radiolog piersi chcesz złapać raka piersi na jak najwcześniejszym etapie. Nasze monitory mammograficzne pomagają zobaczyć subtelne mikrozwapnienia piersi i drobne szczegóły kliniczne. Czy wiesz, że nasz flagowy wyświetlacz diagnostyczny, Coronis Uniti ® , udowodnił, że zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia małych mikrozwapnień nawet o 30%?


Popraw produktywność kliniczną

Radiolodzy piersi muszą przeglądać więcej różnych rodzajów metod obrazowania, często przy użyciu wielu stacji roboczych. Rozumiemy, że czytanie multimodalne wiąże się z wyzwaniami w zakresie przepływu pracy i komfortu czytania.

Dlatego pomagamy Ci pracować mądrzej dzięki naszym unikalnym technologiom i narzędziom klinicznym zaprojektowanym specjalnie dla radiologów piersi. Pomogą zwiększyć dokładność kliniczną, zmniejszyć zmęczenie oczu i przyspieszyć pracę.

patologia

Najwyższa pewność siebie

Cyfrowa patologia rozprzestrzenia się na całym świecie, dodając wygodę jasnych wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, zaawansowanego oprogramowania i archiwów cyfrowych do dojrzałego procesu histopatologicznego. Obrazy cyfrowe pozostają stabilne w czasie i mogą być szybko przesyłane przez sieci komputerowe, aby zebrać razem najlepszych ludzi i najlepsze obrazy w celu poprawy opieki nad pacjentem.

Nowa technologia w dojrzałej dziedzinie

Jako patolog stoisz na rozdrożu powolnej, ale stałej ewolucji cyfrowej w swojej dziedzinie. W Barco trzymamy rękę na pulsie.

Opierając się na dziesięcioleciach doświadczenia w wielu dziedzinach cyfrowego obrazowania medycznego, projektujemy i rozwijamy rozwiązania, które mogą przyczynić się do analizy patologicznej i ją wzmocnić, szanując charakterystyczne cechy tej dziedziny i definiując przepływ pracy.

stomatologia

Spraw, aby Twoi pacjenci się uśmiechali

Jako dentysta martwisz się o jak najlepszą opiekę nad swoimi pacjentami. Dlatego polegasz na najwyższej jakości sprzęcie dentystycznym, inwestujesz w obrazowanie cyfrowe i stworzyłeś nowoczesny gabinet, w którym pacjenci czują się swobodnie.

Krok w kierunku lepszej opieki stomatologicznej

Aby jeszcze bardziej podkreślić Twój profesjonalizm, firma Barco opracowała teraz zupełnie nową gamę wyświetlaczy dentystycznych, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie obrazowania. Oparty na informacjach setek dentystów na całym świecie, zawiera dokładnie te funkcje, których potrzebują dentyści: kontrola infekcji, precyzyjne obrazy i atrakcyjny, wszechstronny projekt.

wizualizacja

Jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom szpitala przyszłości. Digitalizacja wkraczająca we wszelkie aspekty pracy szpitala sprawia, że na każdym oddziale konieczna jest technologia zwiększająca wydajność, ograniczająca koszty i poprawiająca zaufanie między lekarzem a pacjentem. W odpowiedzi na wyzwania digitalizacji oferujemy wysokiej jakości monitory na potrzeby wszystkich szpitalnych oddziałów: od rejestracji, gdzie potrzebne są bieżące informacje o szpitalu i stanie zdrowia pacjenta, poprzez korytarze z cyfrowymi systemami odnajdywania drogi, po miejsca na zewnątrz sali operacyjnej i pomieszczenia konsyliów wielodyscyplinarnych, gdzie wielkoformatowe ekrany UHD pomagają członkom zespołu chirurgicznego i innym specjalistom współpracować dla dobra pacjenta. Pomagamy zmieniać placówki lecznicze w kierunku coraz większej wydajności i zapewnienia płynnej pracy.

system kolejkowy i segregacji pacjenta

Jak pokazuje branża zarządzania ruchem pasażerów, płynny przepływ osób ma zasadnicze znaczenie dla wydajności pracy i zadowolenia zarówno klientów, jak i personelu. Usprawniamy drogę pacjenta.

Kompaktowe procedury i inteligentne oznakowania pozwalają znacznie ograniczyć czas, jaki pielęgniarki poświęcają na udzielanie pacjentom informacji o czasie oczekiwania. Dzięki temu mają one więcej czasu na realizację ważniejszego zadania, mianowicie opiekowania się pacjentami!

Każdemu pacjentowi przypisywany jest zanonimizowany numer wyświetlany na ekranach zarządzania kolejką. W ten sposób pacjenci i ich krewni zawsze znają swoje miejsce w kolejce przy jednoczesnym zagwarantowaniu ochrony ich prywatności. Także medyczna segregacja pacjentów w zależności od stopnia, w jakim potrzebują pomocy (triage) jest realizowana w wyjątkowo efektywny sposób i prezentowana na ekranach, dzięki czemu pacjentom cierpiącym z powodu lekkich dolegliwości łatwiej przychodzi zrozumieć, dlaczego muszą poczekać dłużej.

Przyszłość zaczyna się dziś! Procesy mogą przebiegać płynnie i sprawnie, tak by klienci byli bardziej zadowoleni, a pracownicy szczęśliwsi!