Monitor Dotykowy, Monitor Interaktywny

Najnowszy Monitor Interaktywny dla Szkoły

Tak – teraz już jesteśmy przekonani, że Monitor Dotykowy to doskonałe rozwiązanie. Uczniowie chętnie spędzają czas przy monitorze nie tylko jako czynni użytkownicy ale również obserwatorzy. Biorąc nasz wyświetlacz zapewnisz naukę wysokim poziomie zarówno pod względem jakości jak również skuteczności. Sprawisz również, że uczniowie za tą zabawą zatęsknią!

Przedstawiamy najnowsze monitory dla szkół i przedszkoli a także dla biznesu. Monitor IIYAMA to renomowana, japońska marka ciesząca się uznaniem na całym świecie zarówno w użytku edukacyjnym jak i profesjonalnym. 

 

Iiyama przygotowała rozwiązania w postaci monitorów od 55″ do 75″. Monitory dotykowe wyposażone są w panele stworzone z myślą o edukacji i biznesie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci (32GB) samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro. Panel umożliwia również odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych – praktycznie w każdym formacie.Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Szeroki wachlarz wejść wideo i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną powłoką o grubości 4mm zapewniają wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu.Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM001), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro pozwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie.

Jeżeli chcesz poznać ceny, specyfikacje i karty katalogowe Monitorów Interaktywnych skontaktuj się z nami. Dla szkół i przedszkoli mamy specjalne rabaty, darmowy transport, wsparcie techniczne i 36 miesięcy gwarancji. 

Rozdzielczość 4K

Rozdzielczość UHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

IPS

Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Standard VESA

Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

Wbudowany system Android OS

Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.

Wbudowane aplikacje i odtwarzacz mediów pozwolą Ci w pełni wykorzystać ekran od razu po wyjęciu z pudełka.

Praca nawet 24/7

Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria

Super-bezpieczne opakowanie do transportu

Kupując monitor iiyama przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.

Monitor Interaktywny czy Tablica?

Przed zakupem sprzętu audiowizualnego w szkole powstaje wiele pytań co kupić? Monitor Interaktywny czy Tablicę Interaktywną? Kilka lat temu biorąc pod uwagę wartość tych dwóch urządzeń, taniej można było kupić zestaw interaktywny. Biorąc pod uwagę konsumpcyjny projektor wieszany na suficie wraz z kosztem tablicy koszt netto mógł wynosić 2500-3000 zł netto. Owszem są zestawy droższe natomiast jego cenę i jakość wyznaczał projektor oraz technologia wyświetlania obrazu. Obecnie pomiędzy średniej klasy zestawem interaktywnym na bazie projektora short a monitorem interaktywnym ok. 55″ można powiedzieć nie ma różnicy cenowej, jednak najważniejsze są korzyści przemawiające za kupnem monitora.

Monitor Interaktywny to wygoda użytkowania

Praca z monitorem jest banalnie prosta już od momentu kliknięcia przycisku „ON” na pilocie. Monitor uruchamia się natychmiast. Nie musisz czekać aż nagrzeje się lampa jak to jest w przypadku projektora. Stojąc przed monitorem możesz swobodnie pokazywać materiały swoim uczniom zarówno z źródeł lokalnych jak również przechwytywać z internetu. Pracując z monitorem nie musisz obawiać się o swój wzrok w przeciwieństwie do światła oddawanego przez soczewkę projektora. Stojąc przed monitorem nie rzucasz na niego cienia, przez co nie zasłaniasz obrazu na prezentowanych materiałach. Nie musisz również przejmować się czy w sali jest za jasno jak to jest w przypadku niektórych projektorów. Nasze monitory mają matryce o odpowiedniej mocy światła zdrowego dla oczu a dodatkowo powierzchnia tych matryc nie odbija światła z zewnątrz ale je „wchłania”.

Prosty Montaż Monitora Interaktywnego

Nasze urządzenie jest dostarczane z pełnym osprzętem do jego zamontowania. Instalacja jest prosta jak wieszanie telewizora w związku z czym nie musicie się Państwo narażać na dodatkowy koszt takiej usługi. Zakup monitora ma również znaczenie ekonomiczne w porównaniu do zestawów interaktywnych w przypadku których montaż jest trudniejszy, dłuższy przez co droższy. Kupując zestaw interaktywny musisz zamontować tablicę, projektor i doprowadzić niezbędne kable sygnałowe, dźwiękowe, sieciowe i zasilające. W swojej ofercie posiadamy usługę montażu w całej Polsce! Jeżeli potrzebujesz naszej instalacji niczym nie musisz się przejmować, a w pakiecie otrzymasz również instruktaż z obsługi.

Żywotność i eksploatacja

Matryce w monitorach mają dłuższą żywotność w przeciwieństwie do lamp w projektorze.
Ważnym i niedocenianym aspektem jest eksploatacja – korzystanie z wyświetlacza nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W Projektorze trzeba wymieniać lampy, filtry itp.
Godne uwagi jest również, że Monitor dzięki wbudowanemu Androidowi w przeciwieństwie do Tablicy Interaktywnej umożliwia korzystanie z zasobów bezpłatnych aplikacji. Dzięki temu, można instalować programy i gry edukacyjne. Dlatego też jest on bardziej autonomiczny od Tablicy Dotykowej, która wymaga podłączenia komputera z zasobami edukacyjnymi.
Podsumowując, inwestując w Monitor Dotykowy, wzniesiesz współczesną edukację na wyższy szczebel. Warto skorzystać z tego dobrodziejstwa.

Oprogramowanie

Monitor Interaktywny do swojego działania wymaga odpowiedniego oprogramowania. Od nas otrzymacie Państwo aplikacje które są niezbędne do tworzenia ciekawych, pasjonujących i różnorodnych zajęć.

Komputer OPS + Monitor Interaktywny

Opcjonalnie możesz swój monitor interaktywny wyposażyć w specjalny komputer z oprogramowaniem Windows. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawisz, że możesz korzystać z programów edukacyjnych, które szkoła posiada. Takie rozwiązanie stanowi kompletne narzędzie do pracy z uczniami. Jest to duże ułatwienie ponieważ nie trzeba tworzyć infrastruktury do połączenia monitora z komputerem stacjonarnym, co również wiązało by się z dodatkowymi kosztami. Komputer występuję z różnego rodzaju procesorami jak i5 i i7 w zależności do czego dany komputer ma służyć.

Serwis i Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości dostarczanych urządzeń. Dzięki temu dajemy gwarancję na 36 miesięcy. Wyróżnia nas również serwis. Nie musisz organizować wysyłki monitora, zrobimy to za Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz u nas awarie.
Zadzwoń! Napisz! Przekonaj się! Bądź zadowolony!