Monitor Dotykowy, Monitor Interaktywny

Najnowszy Monitor Interaktywny dla Szkoły

Tak – teraz już jesteśmy przekonani, że Monitor Interaktywny to doskonałe rozwiązanie. Uczniowie chętnie spędzają czas przy monitorze nie tylko jako czynni użytkownicy ale również obserwatorzy. Biorąc nasz wyświetlacz zapewnisz naukę wysokim poziomie zarówno pod względem jakości jak również skuteczności. Sprawisz również, że uczniowie za tą zabawą zatęsknią!

monitor interaktywny
Ceny oraz specyfikacja i karty katalogowe Monitorów Interaktywnych znajdują się na naszym sklepie:
https://avintegrator.pl/591-monitory-dotykowe

Najnowsze dziecko MyBoard w wersji od 55″ – 86″.

Urządzenie wyposażone jest w najnowszego Androida w wersji 8. Wyświetlacz 4K UHD 3840 x 2160 i odświeżanie 60 Hz zapewnia niesamowite wrażenia z korzystania z tego urządzenia zarówno w Szkołach jak i Salach Konferencyjnych.

Jest zabezpieczony szkłem hartowanym o powierzchni 4 mm a jego powłoka nie skupia światła tylko je rozprasza, dzięki czemu nie oślepia uczniów.

Sercem wyświetlacza jest oprogramowanie eMarker. Urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie PixBlocks, dzięki czemu nauczymy dzieci podstaw programowania blokowego.

Jest wyposażony jest w głośniki 2 x 20 W. Posiada aż 32 punkty dotyku.

Monitor Interaktywny czy Tablica?

Przed zakupem sprzętu audiowizualnego w szkole powstaje wiele pytań co kupić? Monitor Interaktywny czy Tablicę Interaktywną? Kilka lat temu biorąc pod uwagę wartość tych dwóch urządzeń, taniej można było kupić zestaw interaktywny. Biorąc pod uwagę konsumpcyjny projektor wieszany na suficie wraz z kosztem tablicy koszt netto mógł wynosić 2500-3000 zł netto. Owszem są zestawy droższe natomiast jego cenę i jakość wyznaczał projektor oraz technologia wyświetlania obrazu. Obecnie pomiędzy średniej klasy zestawem interaktywnym na bazie projektora short a monitorem interaktywnym ok. 55″ można powiedzieć nie ma różnicy cenowej, jednak najważniejsze są korzyści przemawiające za kupnem monitora.

Monitor Interaktywny to wygoda użytkowania

Praca z monitorem jest banalnie prosta już od momentu kliknięcia przycisku “ON” na pilocie. Monitor uruchamia się natychmiast. Nie musisz czekać aż nagrzeje się lampa jak to jest w przypadku projektora. Stojąc przed monitorem możesz swobodnie pokazywać materiały swoim uczniom zarówno z źródeł lokalnych jak również przechwytywać z internetu. Pracując z monitorem nie musisz obawiać się o swój wzrok w przeciwieństwie do światła oddawanego przez soczewkę projektora. Stojąc przed monitorem nie rzucasz na niego cienia, przez co nie zasłaniasz obrazu na prezentowanych materiałach. Nie musisz również przejmować się czy w sali jest za jasno jak to jest w przypadku niektórych projektorów. Nasze monitory mają matryce o odpowiedniej mocy światła zdrowego dla oczu a dodatkowo powierzchnia tych matryc nie odbija światła z zewnątrz ale je “wchłania”.

Prosty Montaż Monitora Interaktywnego


Nasze urządzenie jest dostarczane z pełnym osprzętem do jego zamontowania. Instalacja jest prosta jak wieszanie telewizora w związku z czym nie musicie się Państwo narażać na dodatkowy koszt takiej usługi. Zakup monitora ma również znaczenie ekonomiczne w porównaniu do zestawów interaktywnych w przypadku których montaż jest trudniejszy, dłuższy przez co droższy. Kupując zestaw interaktywny musisz zamontować tablicę, projektor i doprowadzić niezbędne kable sygnałowe, dźwiękowe, sieciowe i zasilające. W swojej ofercie posiadamy usługę montażu w całej Polsce! Jeżeli potrzebujesz naszej instalacji niczym nie musisz się przejmować, a w pakiecie otrzymasz również instruktaż z obsługi.

Żywotność i eksploatacja

Matryce w monitorach mają dłuższą żywotność w przeciwieństwie do lamp w projektorze.
Ważnym i niedocenianym aspektem jest eksploatacja – korzystanie z wyświetlacza nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W Projektorze trzeba wymieniać lampy, filtry itp.
Godne uwagi jest również, że Monitor dzięki wbudowanemu Androidowi w przeciwieństwie do Tablicy Interaktywnej umożliwia korzystanie z zasobów bezpłatnych aplikacji. Dzięki temu, można instalować programy i gry edukacyjne. Dlatego też jest on bardziej autonomiczny od Tablicy Dotykowej, która wymaga podłączenia komputera z zasobami edukacyjnymi.
Podsumowując, inwestując w Monitor Dotykowy, wzniesiesz współczesną edukację na wyższy szczebel. Warto skorzystać z tego dobrodziejstwa.

Oprogramowanie

Monitor Interaktywny do swojego działania wymaga odpowiedniego oprogramowania. Od nas otrzymacie Państwo dwie aplikacje które są niezbędne do tworzenia ciekawych, pasjonujących i różnorodnych zajęć.

Aplikacja eMarker używane w połączeniu z monitorem , to potężne i interaktywne narzędzie, idealne do zastosowań edukacyjnych oraz biznesowych . Używając programu użytkownicy mogą wykonywać wiele funkcji tablicy, w tym: pisma odręcznego, usuwania namalowanych obiektów, dodawania stron, wstawiania obiektów, nagrywania i wiele innych. Aplikacja zawiera bibliotekę zasobów, któa została stworzona z myślą o edukacji. Istnieje kilka narzędzi edukacyjnych i pokazowych w oprogramowaniu, które zawierają: Reflektor, Kurtynę, Linijkę, Kątomierz, Ekierkę, Cyrkiel, Szkło powiększające, Aparat, Kalkulator, Narzędzia matematyczne, Funkcje matematyczne, Kamera, Zegar, Narzędzia do nagrywania.
Jedną z funkcji jest przybornik. Przybory w Przyborach do pisania służą do rysowania i pisania po stronie. Możesz rysować linie, figury lub namalować rysunek. Występuje 8 rodzajów przyborów do wyboru : Ołówek Miękki pędzel Zakreślacz , Pisanie teksturą, Inteligentne pióro, Pisanie obiektem Laser, Pióro oraz Pędzel.
Funkcje nagrywania umożliwia nagrywanie każdej czynności wykonywanej na tablicy. Narzędzie zawiera funkcje Nagraj, Odtwórz, Pauza, Stop, Zapisz i otwórz wideo.
Oprogramowanie wspiera wstawianie multimedialnych obiektów. Użytkownik może wstawić zdjęcia, tekst, wideo, Flash, cień.
Po kolejne, dzięki narzędziu figury narysujesz gotowe kształty. Narzędzie zawiera takie kształty jak: linia, trójkąt, trójkąt prostokątny, elipsa, okrąg, pięciokąt, gwiazda pięcioramienna, sześciokąt, romb, strzałki, dwustronne strzałki sześcian, walec, stożek, zaokrąglony prostokąt.

Komputer OPS + Monitor Interaktywny

Opcjonalnie możesz swój monitor interaktywny wyposażyć w specjalny komputer z oprogramowaniem Windows. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawisz, że możesz korzystać z programów edukacyjnych, które szkoła posiada. Takie rozwiązanie stanowi kompletne narzędzie do pracy z uczniami. Jest to duże ułatwienie ponieważ nie trzeba tworzyć infrastruktury do połączenia monitora z komputerem stacjonarnym, co również wiązało by się z dodatkowymi kosztami. Komputer występuję z różnego rodzaju procesorami jak i5 i i7 w zależności do czego dany komputer ma służyć.

Serwis i Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości dostarczanych urządzeń. Dzięki temu dajemy gwarancję przy spełnieniu określonych warunków nawet na 36 miesięcy. Wyróżnia nas również serwis, który realizowany jest na miejscu u Ciebie! Nie musisz organizować wysyłki ciężkiego monitora. Wystarczy, że zgłosisz u nas awarie, umówimy się i naprawimy u Ciebie!
Zadzwoń! Napisz! Przekonaj się! Bądź zadowolony!
Serwis
Jesteśmy pewni jakości dostarczanych urządzeń. Dzięki temu dajemy gwarancję przy spełnieniu określonych warunków nawet na 36 miesięcy. Wyróżnia nas również serwis, który realizowany jest na miejscu u Ciebie! Nie musisz organizować wysyłki ciężkiego monitora. Wystarczy, że zgłosisz u nas awarie, umówimy się i naprawimy u Ciebie!
Zadzwoń! Napisz! Przekonaj się! Bądź zadowolony!