Dzień dobry!

Nic nie liczy się dla nas bardziej niż Państwa zaufanie, więc chcemy wyraźnie wskazać, jakie dane zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy i jakie są Wasze prawa w zakresie kontroli tych informacji. Zmieniliśmy treść naszej Polityki prywatności, aby lepiej wyjaśnić dostępne opcje i zakres posiadanej kontroli.

Z uwagi na fakt, że wprowadzamy innowacje dla dostępnych na rynku podmiotów – warto z nami współpracować.

Jeśli powstaną jakiekolwiek pytania lub uwagi do naszej nowej polityki prywatności lub sposobu, w jaki wykorzystujemy dotyczące Państwa informacje, skontaktujcie się z nami. Z chęcią pomożemy!
Dziękujemy!
Zespół Innowacyjnej Administracji

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO),które będzie stosowane od 25 maja 2018 roku, poniżej znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w naszej firmie.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Innowacyjna Administracja.

W kwestiach ochrony danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem biuro@innowacyjnaadministracja.pl

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe

Wprowadzamy innowacje po to, by podnieść prestiż i jakość. Najprostszą metodą jest poinformowanie Państwa o dostępie do nowych technologii. Do tego celu wykorzystujemy publicznie dostępne dane kontaktowe takie jak: e-email, telefon, adres. Charakter naszej działalności jest taki, że tworzymy rozwiązania nietypowe. O takich projektach warto słyszeć bezpośrednio od nas.

Komu możemy udostępniać Twoje dane osobowe
Państwa dane mogą być udostępnione firmom kurierskim, którym zleca się wykonanie usługi dostarczenia przedmiotu zamówienia.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratorów przez okres niezbędny do świadczenia Usługi lub do czasu rozwiązania Umowy/rezygnacji z Usługi i/lub ewentualnego zgłoszenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą, a po tym okresie dla celów i przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

Prawo do wniesienia sprzeciwu
Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi.