Monitory Interaktywne, Tablice Interaktywny, Pracownie Językowe, Elektroniczne Gabloty Ogłoszeń

Kreatywnie spoglądamy w przyszłość. Swoją ofertę kierujemy do szkół. Mamy bowiem wszystko co sprawi, że Twoja szkoła stanie się nowoczesna. Lata doświadczeń sprawiły, że znamy potrzeby uczniów na każdym poziomie kształcenia.

Rozwiązania dla Przedszkoli
Proces nauki zaczyna się od najmłodszych i nie chodzi tylko o zaawansowane nauczanie a przede wszystkim o kształcenie charakteru i osobowości. To właśnie w przedszkolu i w oddziałach zerowych dzieci uczą się przez zabawę, a by te zajęcia były kreatywne warto stosować interesujące techniki. Dla przedszkoli mamy wszystko, co może wspomóc ten trudny i odpowiedzialny proces. Dzięki nam stworzysz bardzo ciekawe zajęcia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno monitory i tablice interaktywne a także stoliczki multimedialne. Zaszczepione w nie oprogramowanie jak również otwarte środowisko androida sprawia, że można w nich instalować zabawy i gry edukacyjne.

Rozwiązania dla Szkół

Szkoły w czasach naszej edukacji kojarzyły się wyłącznie z mundurkami i zieloną tablicą. Jako jedni z pierwszych braliśmy udział w międzynarodowych targach dzięki, gdzie poznawaliśmy nowoczesne rozwiązania z zachodu oraz z Australii wprowadzone w edukacji. Obserwowaliśmy wpływ nowych technologii na rozwój szkół. Dla szkół mamy narzędzia w postaci monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych a także projektorów. Narzędzia te z odpowiednim oprogramowaniem są dostosowane zarówno dla edukacji wczesnoszkolnej jak również dla młodzieży.

Wirtualne Klasy

Na to wszystko mamy w swojej ofercie narzędzia do nauki online. Dzięki nam stworzysz interaktywne zajęcia, które nie tylko będą angażowały uczniów do wspólnej pracy. Wpłyniesz na uporządkowanie zajęć, na podstawie swoich materiałów wygenerujesz cyfrowe zajęcia. Stworzysz testy, quizy, które będą automatycznie sprawdzone i ocenione. System za Ciebie sprawdzi, czy Twoi uczniowie nie kopiują od siebie treści zleconych zadań dzięki modułowi antyplagiatowemu. Ty jako moderator możesz stworzyć zajęcia online, które są w pełni bezpieczne i niedostępne dla osób z zewnątrz. Dzięki nam będziesz mógł dzielić się swoimi materiałami i wirtualną tablicą z wszystkimi swoimi uczniami. Na przykład stworzysz wirtualną klasę, do której zaprosisz swoich uczniów. Możesz wówczas przeprowadzić swoją lekcję idealnie odzwierciedlić tradycyjne zajęcia.

Nasze mocne strony to:

  • bezpłatne doradztwo oraz wycena
  • bezpłatne opisy techniczne
  • szybkie terminy realizacji (nieco dłuższe w okresie wakacji o końca roku)
  • pakiety montażowe z instruktażem na terenie całej Polski
  • sprzęt wyłącznie bardzo dobrej jakości
  • w miarę możliwości serwis na miejscu u Klientareferencje od placówek oświatowych jak również urzędów

Wszystkie informacje uzyskacie Państwo u nas na stronie.

Serdecznie zapraszamy.