fbpx

Miejsce spotkań powinno być w stanie zmienić jego wygląd, sposób działania i funkcjonalność w każdej chwili. Powinien to być otwarty, dostępny, zrównoważony i wszechstronny obszar, który zachęca do uczestnictwa, tworzenia sieci kontaktów, koncentracji i kreatywności.

Miejsca spotkań powinny promować spontaniczne interakcje międzyludzkie, a także zachęcać do prywatnych chwil refleksji. Firma ARTHUR HOLM stworzyła szeroką gamę produktów, które powstają z mebli w razie potrzeby, które wiszą na ścianach lub są w nich zintegrowane, lub które po prostu stoją, zapewniając ciepłe powitanie dla odwiedzających i uczestników spotkania, jednocześnie stając się częścią projektowanie wnętrz samodzielnie.

Jesteśmy przyzwyczajeni do natrętnej technologii, a nasza misja jest dokładnie odwrotna; zaprojektować i stworzyć dyskretne urządzenie o niesamowitym wyglądzie, które wzbudzi zachwyt i utrzyma się w tym czasie oraz zapewni najnowocześniejsze funkcje.

Chcemy wspierać uczestnictwo, kreatywność i współpracę, a wizerunek może mówić sam. Aby przekazać naszą wiadomość, dzięki miłemu ekranowi poprawisz komunikację i jeśli sprawimy, że ekran zniknie, gdy nie będzie już potrzebny, otrzymamy uniwersalne biurko, które może być wykorzystywane do różnych celów.

Prostota instalacji i integracji, nawet w już istniejących środowiskach, pozwoli oczyścić umysł projektanta z pętów ograniczeń technicznych. Wszystkie szczegóły zostały starannie uwzględnione podczas projektowania produktów ARTHUR HOLM; od materiałów do kształtu i oczywiście do ich unikalnych funkcji.

Korzyści

  • Poprawia komunikację i podejmowanie decyzji
  • Zwiększa kreatywność, uczestnictwo i współpracę
  • Odzwierciedla tożsamość marki firmy
  • Pomaga w tworzeniu elastycznych przestrzeni