Rozwiązania Digital Signage

Ściana Wideo Wall

Ściana Wideo Wall jest to system do wizualizacji informacji na dużej powierzchni. Polega to na połączeniu specjalnych monitorów wysokiej klasy, które wspólnie tworzą jeden obraz. Ekrany specjalnie zaprojektowane do stosowania w ścianach wideo zwykle mają wąskie ramki. Są budowane w celu zminimalizowania odstępu między aktywnymi obszarami wyświetlania i są budowane z myślą o długoterminowej użyteczności. Największa ściana wideo z 2013 r. znajduje się na zapleczu toru wyścigowego Charlotte Motor Speedway . Mierzy 61 na 24 m i wykorzystuje technologię LED. Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz na swojej ścianie wyświetlać dowolne treści. Zaktualizujesz je z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Możesz również personalizować grafikę. Ściany Wideo mają zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej takich jak komunikacja publiczna, systemu monitoringu w Policji, Straży Miejskiej, w zarządzaniu żeglugą morską aż po galerie handlowe i konferencje prasowe.

Systemy Kolejkowe

Systemy Kolejkowe mają zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy uporządkować ruch osób. System dzięki niezawodnemu oprogramowaniu umożliwia pobranie biletu ze wskazaniem numeru w kolejce, numeru stanowiska, nazwy działu (wydziału, gabinetu). Na Monitorach znajduje się informacja o ilości interesantów w kolejce do poszczególnych stanowisk. Dzięki zintegrowanemu systemowi, administrator swojego stanowiska jednym przyciskiem może głosowo wywołać kolejną osobę w kolejce. W praktyce ma to duże znaczenie z wielu powodów. Klienci się niecierpliwią, a na monitorach wyświetlać się mogą ciekawe informacje pogodowe, wiadomości ze świata na przewijającym się pasku i wiele innych. Z punktu widzenia Zarządcy systemu może on prowadzić statystki, raporty oraz kontroluje kolejki.

Systemy Informacji Pasażerskiej

Posiadamy rozwiązania zarówno sprzętowe jak i softwarowe, które są niezbędne do wizualizacji informacji pasażerskiej w transporcie cywilnym. Korzystamy z referencji naszego dostawcy monitorów, który posiada wdrożenia na niemal 500 kluczowych lotniskach na całym świecie. Dzięki niezawodności, oszczędności w połączeniu z naszym oprogramowaniem jesteśmy w stanie zapewnić wdrożenie idealne.

Systemy do Wideokonferencji

Dzięki nam wiele biznesowych obowiązków będziesz w stanie załatwić za pomocą nowych technologii. Coraz częściej sprzedaż towarów i usług, poszukiwanie pracowników, marketing, zarządzanie a nawet przechowywanie i udostępnianie dokumentów odbywa się za pomocą systemów teleinformatycznych.

Wideokonferencja jako multimedialna konferencja, polegająca na przesyłaniu z dużą prędkością obrazu oraz dźwięku w czasie rzeczywistym pomiędzy odległymi lokalizacjami. Osoby posiadające takie urządzenia mogą siebie nawzajem widzieć oraz słyszeć. Problem wielokrotnie się pojawiał w przypadku, gdy komunikacja miała się odbywać, gdzie po jednej stronie wideokonferencji znajdowało się w jednym pomieszczeniu kilka osób. Pojawiał się problem ze zbieraniem dźwięku od wszystkich osób z jednakową dobrą jakością. Udało nam się ten problem rozwiązać dzięki systemowi Microphone Mist.
Wszystko to uzupełniają bardzo eleganckie, solidne obrotowe kamery. Jeżeli chcesz stworzyć u swojego odbiorcy wrażenie jakby siedział koło Ciebie skontaktuj się z nami.