Rozwiązania dla Samorządów

Wpływamy na Innowacyjność w Administracji

Obserwujemy co nas niezmiernie cieszy, że w urzędach nie tylko na szczeblu krajowym, wojewódzkim a przede wszystkim lokalnym następuje wzrost technologiczny. Taka tendencja wpływa zarówno na jakość pracy, szybkość załatwiania spraw oraz zadowolenie interesantów. Warto tutaj wskazać niektóre z możliwości, które usprawniają nowoczesny urząd.

Systemy Konferencyjne i Tłumaczeń Symultanicznych

W urzędach mają zastosowanie w dwojakich sytuacjach. Pierwsza z nich to oczywiście organy uchwałodawcze takie jak Sejm, Senat, Sejmik Województwa czy na szczeblu lokalnym Rada Miasta. Dla zachowania wysokiego poziomu tych spotkań, ich transparentności jak również jawności instaluje się Systemy Konferencyjne marki Televic. Warto wziąć pod uwagę system przede wszystkim stabilny jak również szyfrowany zarówno w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Nasze Systemy Konferencyjne Televic mogą służyć jako systemy dyskusyjne jak również systemy do obsługi głosowań. Identyfikacja poszczególnych delegatów odbywa się za pomocą karty RFID a nie za pomocą pulpitu. Taka identyfikacja daje swobodę w tym znaczeniu, że Radny może usiąść przy dowolnym pulpicie. Jako autoryzowany dostawca Televic dbamy o profesjonalne wdrożenia jak również szkolenie.

Z uwagi na umowy międzynarodowe w których dana jednostka jest stroną jak miasta partnerskie, NATO, Unia Europejska coraz częściej dochodzi do potrzeby tłumaczenia takich spotkań. Tłumaczeniem Symultanicznym jest właśnie tłumaczenie w czasie rzeczywistym wypowiedzi danego prelegenta przez Tłumacza znajdującego się w kabinie. Mam na pokładzie wszystko aby móc zapewnić najlepsze warunki pracy takich spotkań. Ponadczasowa ergonomia, od kąta patrzenia po rozmieszczenie przycisków, sprawia, że ​​praca przez dłuższy czas jest wygodniejsza. Dotykowe przyciski ze wskaźnikami brajlowskimi, a nawet słyszalne informacje zwrotne zapewniają każdemu tłumaczowi lepsze działanie. A przejrzysty i elastyczny interfejs użytkownika pozwala zobaczyć wszystkie informacje na pierwszy rzut oka.