Pracownia Biologiczna

Cena orientacyjna dla 20 stanowisk: 72,220 zł brutto
Akcesoria nie wchodzą w skład zestawu (laptop, mikroskopy).
Dokładną ofertę oraz kalkulację sporządzamy po ustaleniu potrzeb Klienta.

Kompleksowa, w pełni wyposażona pracownia biologiczna dostosowana do potrzeb uczniów i nauczycieli. W ofercie znajdują się ergonomiczne meble, umożliwiające wygodną pracę w grupach, mobilna szafka laboratoryjna, najnowszy monitor dotykowy, panele akustyczne z personalizowanym nadrukiem oraz rozbudowane pomoce dydaktyczne do przedmiotów biologicznych. Zapewniamy kompletną aranżację przyjaznej przestrzeni do nauki i przeprowadzania eksperymentów. Stwórz z nami wymarzoną pracownię!

Co wchodzi w skład kompleksowej pracowni biologicznej?

  1. Zestaw mebli do pracowni przyrodniczych TEAMS – nowoczesne meble do pracowni przyrodniczych TEAMS, dzięki specjalnemu falistemu wykończeniu doskonale dopasowują się do ucznia, zapewniając maksymalną ergonomię oraz komfort użytkowania. Kompaktowe wzornictwo ułatwia konfigurację na zespoły – 2-osobowe stoliki mogą być łączone do pracy w grupach 4-osobowych lub ustawione w podłużne stoły.
  2. Biurko nauczyciela do pracowni przyrodniczych TEAMS – Biurko nauczyciela posiada również faliste wcięcia w blacie, a także 2 zamykane na klucz szafki ze specjalnymi szufladami marki Gratnells, które ułatwiają segregację materiałów dydaktycznych.
  3. Mobilna szafka laboratoryjna mobiLab – Mobilne minilaboratorium dedykowane pracowniom przyrodniczym. Dzięki uniwersalnej funkcjonalności, mobiLab doskonale sprawdzi się w klasie biologicznej, fizycznej, chemicznej oraz geograficznej jako szafka demonstracyjna, przeznaczona do prezentacji oraz eksperymentów. Dzięki 4 obrotowym kółkom z blokadą, umieszczonym w podstawie oraz bocznym uchwytom, szafkę z łatwością można przenosić między salami.
  4. Dodatkową funkcjonalność zapewniają 4 zamykane na klucz szafki, w tym 2 ze specjalnymi szufladami Gratnells. 2 głębokie półki umieszczone pod blatem sprawdzą się jako schowek na dokumenty oraz inne materiały dydaktyczne nauczyciela. Mobilna szafka mobiLab została ponadto wyposażona w listwę zasilającą 4 x 230 V. Wykonana została z płyty z powłoką z żywicy melaminowej.
  5. Monitor interaktywny z innowacyjną technologią Non Air Gap to doskonałe uzupełnienie pracowni przyrodniczej. To świetne narzędzie, które w połączeniu z programem multimedialnym nada nową formułę lekcji i pozwoli w nietuzinkowy sposób objaśnić uczniom skomplikowane zjawiska i zagadnienia. Dzięki statywowi jezdnemu, możesz przenieść monitor do dowolnej sali, a solidna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo oraz wygodę obsługi.
  6. Panele akustyczne z personalizowanym nadrukiem – Spersonalizuj swoją wymarzoną pracownię przyrodniczą dzięki zestawowi paneli akustycznych z nadrukiem. Wykonane ze specjalnej płyty, wykazują wysokie właściwości wygłuszające, a dodatkowo pomogą uatrakcyjnić przestrzeń klasową. W ofercie personalizowane grafiki dostosowane do aranżacji pracowni, a także możliwość nadruków spersonalizowanych – nazwa szkoły, herb, itp.