Współpracując ściśle z wewnętrznymi konsultantami, architektami i integratorami systemów AV, opracowaliśmy kompletną i w 100% elastyczną ofertę produktów do monitorów projektowych dla hoteli. Rozwiązania statyczne, Rise, Drop, totem i kioski zostały zainstalowane w najbardziej prestiżowym projekcie na całym świecie Hotele na całym świecie i pasują do najbardziej współczesnych i luksusowych środowisk.

Wszystkie szczegóły zostały wzięte pod uwagę, od materiałów po łatwość instalacji i serwisu. Oferujemy do dyspozycji zespół projektantów, inżynierów mechaników i elektroników, którzy zaprojektują produkt najlepiej odpowiadający potrzebom użytkowników końcowych.

Budujemy nasze produkty z najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii, które pozwolą zapewnić najlepszą równowagę między funkcjonalnością a wystrojem wnętrz hotelu. Do sygnalizacji ściennej, recepcji, centrów biznesowych, liczników informacji … Niezależnie od potrzeb, mamy rozwiązanie.

Totemy i kioski to ponadczasowa, dyskretna, elegancka i kompaktowa konstrukcja, która pasuje do najbardziej krytycznych środowisk. A nasze produkty mogą być używane z recepcji do centrów biznesowych.Korzyści

  • Poprawia komunikację
  • Odzwierciedla tożsamość marki firmy
  • Pomaga w tworzeniu elastycznych przestrzeni