„Nigdy nie masz drugiej szansy na dobre pierwsze wrażenie”. Pierwsze wrażenia są istotną częścią interakcji międzyludzkiej, która przekłada się na środowisko biurowe, i jest szczególnie ważna w recepcjach i holach.
Rozumiemy, że recepcja lub hol powinny być ważnym elementem każdego biura – umożliwiając odwiedzającym uzyskanie pozytywnych uczuć i wrażeń po wejściu w przestrzeń po raz pierwszy.

Dlatego nie można lekceważyć znaczenia wyboru stylowego i estetycznie wyglądającego monitora dla tego obszaru, ponieważ będzie on jedną z najbardziej widocznych części obszaru. Mamy szeroką gamę produktów do wyboru, a nasz monitor to doskonały przykład inteligentnych linii, funkcji i stylowego, spersonalizowanego chromowanego wykończenia. Chromowane wykończenie ma nie tylko gładką, polerowaną konstrukcję, ale zapewnia atrakcyjną sygnalizację świetlną w recepcji, przyjazną i zachęcającą.

Współpracujemy z architektami i projektantami, aby dostarczyć idealny produkt gotowy do zainstalowania w dowolnym obszarze recepcji. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii, która zapewni idealną równowagę między funkcjonalnością a wystrojem wnętrza. 
Tworzymy szereg rozwiązań dla liczników informacji i centrów biznesowych, w których projekt jest tak samo ważny jak technologia. Od interaktywnych totemów i kiosków po tablice reklamowe – mamy to wszystko!

Niezależnie od tego, czego potrzebuje użytkownik, mamy rozwiązanie.
Korzyści

  • Odzwierciedla tożsamość marki firmy
  • Pomaga w tworzeniu elastycznych przestrzeni
  • Estetyka inteligentnego wzornictwa poprawia komunikację
  • Poprawia wrażenia użytkownika