MONITORY INTERAKTYWNE MYBOARD

Monitor dotykowy 32-touch myBoard – interaktywny i informacyjny
Dotykowe, interaktywne ekrany LED to kolejny krok w rozwoju nowoczesnych technologii interaktywnych. To urządzenia Plug&Play, zintegrowane z komputerem OPS, Androidem i głośnikami.

Popularność monitorów wzrasta dynamicznie z uwagi na wysoką jakość odbioru prezentowanych treści. Jasny, kontrastowy obraz i wysoka żywotność panelu LED w porównaniu z parametrami projektora to najważniejsza zaleta tego rozwiązania.

Prezentacja z monitorem myBoard ożywi każde wystąpienie, wzbogaci o interaktywne akcenty i zachwyci odbiorców jakością obrazu. Wykorzystaj swoją szansę i przedstaw produkt, usługę, pomysł w najlepszy sposób. Monitor został przystosowany do instalacji kamery co ułatwi kontakt videokonferencyjny.

Na wyposażeniu monitora myBoard znajduje się oprogramowanie interaktywne eMarker. Intuicyjne, z miłym interfejsem, optymalne do interakcji i prezentacji.

Monitory myBoard wyposażamy także w aplikację Informer. Użytkownik zyskuje dzięki temu dodatkowe, informacyjne zastosowanie ekranu. Ekran może stać się elektroniczną, interaktywną tablicą, kioskiem ogłoszeniowym na czas spotkań i konferencji.

Oprogramowanie interaktywne eMarker:

Tryb Multi-User – jednoczesna praca np. 4 użytkowników,

Multi Touch – obsługa wielu punktów dotyku,

Pasek narzędzi – czytelny, z rozwijanym podmenu, konfigurowalny według preferencji użytkownika,

Pływający pasek narzędzi – podręczny pasek do pracy w trybie pełnoekranowym i transparentnym;